TERAZİNİN DİLİ TUTULUNCA

75,00
48,75
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

TERAZİNİN DİLİ TUTULUNCA
 

İçinde savrulup gittiğimiz modern hayat hengâmesi sürüp giderken insana ait birçok değeri de alıp götürüyor. Geride bıraktığı manzara, kökleri açığa çıkmış, çölleşmeye karşı ayakta durma mücadelesi veren ağaçlar misali susuz, topraksız, gölgesiz bir coğrafya manzarası. Hiçbir ayrım yapmadan söyleyebiliriz ki yeryüzü toplumları bu aşınmanın ortaya çıkardığı ağır ruhi girdap anaforunda bocalayıp duruyor.
 
Toptum ulamak olarak bizi manen besleyen temel değerlerimizin, teferruat parantezi içinde unutulmaya yuz tuttuğu bir görüntü, biraz da rehavet yüklü bir akış görüntüsü veriyoruz. Bu akışı durdurup tersine çevirme üzere yeniden bir bilinçlenme ve sahiplenme sürecine girmemizi sağlayacak hamlelere, çabalara, niyet yenilenmelerine ihtiyacımız var. Dünya görüşümüzü oluşturup besleyen Kur’an ve Sünnet odaklı hayat algımızı ihya ederek kendimizi bulmaya ihtiyacımız var.


TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Eser Dili: Türkçe
Doç. Dr. Halil ALTUNTAŞ
Baskı Tarihi: 3. Baskı - 2023
Ebad: 13,5x21 cm.
Sayfa: 240
Kapak: Karton Kapak.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık