MEHMET ÂKİF ERSOY

35,00
22,75
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

MEHMET ÂKİF ERSOY

Mehmet Akif Ersoy, bütün ömrünü ve varlığını Kur’an’a bağlayan bir kişidir. O, Kur’an’ı Rabbin kullarına gönderdiği bir mektup olarak bilir, onu yalnızca hatim indirmek için değil, manasını anlayıp gereklerini yerine getirmek için okumak gerektiğini düşünen biridir. Bu fikirlerini mecmua sayfalarında yazmakla kalmamış, diyar diyar dolaştığı Anadolu’daki cami kürsülerinde halka da anlatmıştır. Akif, Kur’an’ı yeni iniyormuşçasına okumaya çalışan, kendini ve toplumu Kur’an’ın asıl muhatabı olarak gören ve böylece Kur’an’dan feyz alan, onun dinamizmini yaşayan biridir.

Sessiz yaşadım, kim, beni nereden bilecektir?” diyen Mehmet Âkif Ersoy’un vefatının 75. yılı anısına hazırlanan eser, hayatından ilmî kişiliğine, eserlerine, İslâm tasavvuruna ve İslâm’a katkılarına kadar her yönüyle Mehmet Âkif’i tanımamızı ve daha da iyi anlamamızı sağlayacak kıymetli bir eserdir.

KİTABIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hazırlayan

Komisyon

Barkod

9789751956446

Kategori

İlmi

Dil

Türkçe

Basım Tarihi

2021

Baskı Sayısı

3

Sayfa Sayısı

175

Ürün Ölçüsü

140*225

Kapak Bilgisi

Sıvama Cilt

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık