Sipariş Takibi

HAYAT OKUMALARI

45,00
29,25
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle

HAYAT OKUMALARI
“Her insanın muhakkak bir yeniden doğuş hikâyesi, susup kaldığı bir dönüm noktası ya vardır veya olacaktır.” Hayat Okumaları adlı eser, insanın varoluş yolculuğunda nasıl var olduğundan başlayıp varlığını sorgulayan insanın Rabb’ine dönüşünü anlatır. “Varoluş”, “Tefekkür”, “Dua” olmak üzere üç bölüme ayrılan eser; şiirsel, akıcı, düşündüren bir üslup ve dille okurlarına seslenmektedir.


TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
Eserin Dili : Türkçe
Yazarı : Hilal Altındiş
Türü : Gençlik kitapları
Baskı Sayısı : 2. Baskı
Yayın Tarihi : 2019
Genel Yayın No : 1624
Sayfa : 224
Ebat : 13x21
Kapak : Karton Kapak
ISBN :

Mutlaka Okunmalı

Şiir tadında ama aslında konuşan bir kitap bu En yakın dostunuz gibi Hani ben bunu nasıl yaparım bilmiyorum ki bu nasıl olur gibi sorularımıza enfes bir sohbet Arkadaşı niteliğinde. Baş ucu kitabı denilenlerden okunmasını mutlaka tavsiye ederim.

Cemile Gül Ulaş 28 Tem 2020 09:39
Kitap Hakkında

İnsanın özünde ne kadar değerli bir varlık olduğu, kişinin yaradan katındaki bu değerini tekrar özümseyerek yoluna, hayatına bu düzlemde yön vermesi gerektiği vurgulanmış, farklı konulardan hareketle aynı noktaya ulaşılan herkesin mutlaka okumasını tavsiye edebileceğim muhteşem bir eser.

Adnan Yılmaztürk 13 Nis 2020 10:44
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık