BİZ GENÇLERE DAİR-10

50,00
32,50
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

BİZ GENÇLERE DAİR-10

Gençlerin çeşitli alanlardaki soru ve sorunlarına uzman akademisyenler tarafından cevap verildiği ve çözümler üretildiği; sorumlu, bilinçli ve ahlaklı bireyler olarak iyiliğin yayılması, kötülüğün engellenmesi amacıyla hazırlanan “Bize Dair” eğitim seminerlerinin bir sonucu olarak “Biz Gençlere Dair” isimli on kitaptan oluşan bir seri hazırlanmıştır.

Bu serinin onuncu kitabı olan “İletişim, Sosyal Medya, Dil/Üslup, Eleştiri ve Biz” konulu eserde; iletişimin kişiler için ihtiyacına ve iletişimin kişiler için önemine değinilmiştir. Yine iletişim kazalarından bahsedilmiş; modern çağla beraber yeni bir iletişim mecrası olan sosyal medya ve sanal iletişimin özelliklerinden bahsedilerek sanal gerçeklik ve kendimize yabancılaşma ele alınmıştır. Ayrıca eleştirinin sadece kötü olanı dile getirmek olmadığı güzel ve çirkinin birlikte dile getirilmesi gerektiğinden hareketle eleştirinin yapıcı yönüne vurgu yapılmıştır.

 

KİTABIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hazırlayan

Komisyon

Barkod

9786254352201

Kategori

Gençlik

Dil

Türkçe

Basım Tarihi

2022

Baskı Sayısı

2

Sayfa Sayısı

148

Ürün Ölçüsü

130*210

Kapak Bilgisi

Karton Kapak

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık