HADİSLERLE EVLİLİK

45,00
29,25
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

HADİSLERLE EVLİLİK

“Sevgili Peygamberimizin ifadesi ile bir bütünün iki yarısı olan eşler, iki bedende tek can misali hayat yolculuğunda birlikte adım atar, zorlukları birlikte göğüs gerer ve acısıyla tatlısıyla bir ömrü birlikte yaşarlar. Huzurlu bir aile için sadece fertlerin değil, kalplerin de birlikteliği gerekir. Muhabbet ve samimiyetle birbirlerine bağlanan, birbirlerine adalet ve hakkaniyetle davranan, sorumluluklarının bilincinde olan eşler mutlu bir aile oluştururlar.

Bu eser, Hz. Peygamber’in hikmet ve rahmet dolu dünyasını ve çağlar üstü örnekliğini günümüz insanına ulaştırmayı amaçlayan “Hadislerle İslam” külliyatından evlilik konusundaki hadislerden derlenerek oluşturulmuştur. Ayrıca, Peygamber Efendimizin (s.a.s.) aile içi ilişkileri nasıl yönettiğini, üstlendiği rolleri ve vazifeleri nasıl gerçekleştirdiğini, aile fertlerinin haklarını nasıl koruduğunu görmek ve göstermeyi de amaçlamıştır.

KİTABIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Editör

Prof. Dr. Huriye MARTI

Barkod

9789751970268

Kategori

Hadis

Dil

Türkçe

Basım Tarihi

2022

Baskı Sayısı

4

Sayfa Sayısı

136

Ürün Ölçüsü

130*215

Kapak Bilgisi

Karton Kapak

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık