DİJİTAL DÜNYADA DEĞERLERİYLE AİLE OLMAK

70,00
45,50
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

DİJİTAL DÜNYADA DEĞERLERİYLE AİLE OLMAK

Toplumsal değişim, insanlık tarihi ile başlayan doğal bir süreçtir. Günümüzde çok hızlı ve etkili toplumsal değişmelere sebep olan unsurlardan biride dijitalleşmedir. Bu hızlı değişim sürecinde ailenin de değişmesi kaçınılmazdır. Dijitalleşmenin getirdiği yenilikler toplumsal hayatta yeni ilişki biçimleri inşa etmiş, aile içi ilişkiler de bundan etkilenmiştir.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Aile Haftası münasebetiyle her yıl Aile  ile ilgili bir konu seçilerek o konu hakkında geniş katılımlı forum düzenlenmektedir. Bu forumda sunulan tebliğler kitap haline getirilerek okurlara ulaştırılmaktadır. Bu bağlamda hazırlanan ve beşinci forumun kitap haline getirildiği eser, Sünnet Perspektifinden Aile, Değişen Toplum ve Değişmeyen Değerler, Dijital Dünyada Aile Ahlakı, Ailede İnanç, Zihniyet Sorunları ve Çözüm Önerileri, Dijital Dünyada Aile ve Mahremiyet gibi konulardan oluşmaktadır.

KİTABIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hazırlayan

Komisyon

Barkod

9786254355776

Kategori

İlmi

Dil

Türkçe

Basım Tarihi

2023

Baskı Sayısı

2

Sayfa Sayısı

179

Ürün Ölçüsü

135*220

Kapak Bilgisi

Karton Kapak

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık