AİLE SIKÇA SORULANLAR

30,00
19,50
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

AİLE “SIKÇA SORULAN SORULAR”

 

                                                                       

Sosyal, kültürel, ekonomik ve teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hızla akarken bu gelişmeler beraberinde aile ve toplum yapısında zayıflama, çözülme, bireyselleşme, ötekileştirme gibi olumsuz sonuçları da getirebilmektedir. Ailelerin ve aile bireylerinin karşılaştığı problemlerin çözümü için profesyonel desteğe duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu ihtiyacı tespit eden Diyanet İşleri Başkanlığı aile hakkında topluma doğru dini bilgi sunmak, aileyi ve aile içinde bireyi tehdit eden problemlerin çözümüne dini katkı sağlamak amacıyla müftülükler bünyesinde Aile ve Dini Rehberlik Bürolarını kurmuştur. Aile ve Dini Rehberlik Bürolarına danışanlar, ailenin kuruluşundan başlayarak nişan, nikah, eşler arası hak ve sorumluluk dengesi, çocuk eğitimi, boşanma gibi dini/fıkhi pek çok konuda sorular sormaktadırlar.

 

Diyanet İşleri Başkanlığının, ailenin kurulması, korunması ve güçlendirilmesine yönelik sunduğu hizmetlerin bir parçası olan bu çalışma, günlük hayatın pratiklerini ilgilendiren cevaplarda fetva birliğinin sağlanması için hazırlanmıştır.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Yayın Tarihi: 2020

Baskı Sayısı: 4. Baskı

Gen. Yay. Num. : 1096

Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 120

Ebat: 13x21,5cm

Cilt Tipi: Karton

Yazar: Komisyon

ISBN: 978-975-19-6373-4

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık