Sipariş Takibi

HADİSLERLE İSLAM (MUHTASAR ORTA BOY)

50,00
32,50
%35
TÜKENDİ
+ -
Favorilere Ekle

HADİSLERLE İSLAM
Hadislerle İslam, Hz. Peygamberin hikmet ve rahmet dolu dünyasını keşfetmeye davet eden bir hadis külliyatıdır. Eser, Sevgili Peygamberimizin (s.a.s.) çağlar üstü örnekliğini, sade ve anlaşılır bir dille ve özgün bir tasnif metoduyla günümüz insanına ulaştırmayı amaçlayan, aynı zamanda toplumun güncel ihtiyaçlarını dikkate alarak hadislerin hadislerle yorumunu ortaya koyan, Türkiye’nin hadis alanındaki birikimini yansıtan katılımcı bir çabanın ürünüdür.
Hadislerle İslam, Allah Resûlü’nün (s.a.s.) hakikat çağrısına kulak vermek; onun (s.a.s.) imanına, ibadetine, ahlâkına, örnekliğine, değerlerine, beşerî münasebetlerine tanıklık etmek; onun (s.a.s.) varlık ve bilgi ufkunda seyreylemek, tarihin ve medeniyetin önemli kavşaklarında onun (s.a.s.) izini sürmek ve nihayet varlık âleminin ötesine ve sonsuzluğun bilgisine ulaşmak isteyenler için kaynak bir eserdir.

HADİSLERLE İSLAM MUHTASAR (ORTA BOY)
Hazırlayan : Komisyon
Ebat : 16,5 x 22,5 cm
Sayfa : 824
ISBN : 978-975-19-6221-8

Harika

Maşallah çok güzel hazırlanmış. Baskı ve cilt kalitesi olsun sayfa kalitesi olsun her şeyi ile harika bir eser. Hadislerin hem Arapçası hem de meali mevcut. Arapça ibareler renkli. İç sayfa tasarımı da güzel. Bu fiyata böyle kalite kaçırılmayacak fırsat 😉

Sait Yüksekdağ 26 Eyl 17:56
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık