PEYGAMBERİMİZ İMAN VE İSTİKAMET

40,00
26,00
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

PEYGAMBERİMİZ, İMAN VE İSTİKAMET

Yüce dinimiz İslam’ın en temel gayesi; erdemli birey, faziletli toplum ve huzurlu bir dünya inşa etmektir. Allah’ın vahiy ve peygamberler vasıtasıyla vazettiği bütün hükümler, gönderdiği bütün değerler, bu idealin gerçekleşmesine matuftur. Bu yolda olmanın en önemli göstergesi de iman ve istikamettir.

Bu idealin bir tezahürü olarak Mevlid-i Nebi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle bu yıl “Peygamberimiz, İman ve İstikamet” konusunu faaliyet teması olarak belirledik. Hafta boyunca gerçekleştireceğimiz faaliyetlerle söz konusu tema ekseninde Resûl-i Ekrem’in (sas), vahyin inşa ettiği hayatını ve ahlakını tanımaya, anlamaya çalışacağız. Zira onun hayatı, zihnimizi ve kalbimizi besleyecek devasa bir hazine; ahlakı ise tavır ve davranışlarımızı bezeyecek eşsiz bir numunedir.

Bu anlayışla hazırlanan elinizdeki eser, esasen Peygamber Efendimizin tebliğ ve temsilcisi olduğu İslam’ın özüne dair bir farkındalık çalışmasıdır.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Yayın Tarihi: 2023

Genel Yayın No: 2467

Sayfa: 172

Ebat: 13,5 cm x 21 cm

Kapak: Karton Kapak

ISBN: 978-625-435-583-7

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık