BİZİ KİM BEĞENECEK

45,00
29,25
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

BİZİ KİM BEĞENECEK

Beğenilme, takdir ve tebrik edilme ar­zusu fıtridir. Belki belli bir ölçüde iyidir de. Güzel bir söz vardır: "Tenkit tüketir, takdir üretir." Öğrenciyi takdir etmek başarısını artırabilir. Çalışanı, memuru takdir etmek verimliliği yükseltebilir. Müspet yaklaşım genellikle güzel netice verir. Ancak benim vurgulamak istediğim; iş yaparken, söz söylerken bizi kimin beğenmesini beklediğimiz hususudur.

"Amirim, müdürüm, patronum, başka­mın beğensin..." niyetiyle yapılan işleri, söylenen sözleri acaba Rabbim beğenir mi? Şöhretim artsın, servetim çoğalsın, ta­kipçilerim takdir etsin diye yaptıklarımı acaba Rabbim takdir eder mi?

Yazarın: “Bu satırları içim ürpererek, neredeyse ellerim titreyerek yazıyorum. Çünkü "yazdığımı ve söylediğimi kime beğen­dirmek istiyorum" endişesi kaplıyor yüreğimi.” diyerek kaleme aldığı bu eser kul ile rabbi arasındaki ilişkinin nasıl olması gerektiğini ele almaktadır.

KİTABIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hazırlayan

Doç. Dr. Burhan İŞLİYEN

Barkod

9786057751959

Kategori

Genel

Dil

Türkçe

Basım Tarihi

2023

Baskı Sayısı

5

Sayfa Sayısı

138

Ürün Ölçüsü

130*210

Kapak Bilgisi

Karton Kapak

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık