Arkadaşlar “Bismillah, Sübhanallah, Elhamdülillah, Allahuekber, Maşallah, İnşallah” kelimelerinin anlamlarını biliyor musunuz? Benim Güzel Kelimelerim serisindeki 6 öyküde Erdem, büyüklerinden, bu kelimelerin anlamlarını ve hangi durumlarda söylendiğini öğreniyor. Bizlerin de bilmediklerimizi öğrenmemiz, öğrendiklerimizi pekiştirmemiz için kitapların arkasında etkinler yer alıyor.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
Yazarları Nilgün Güler, Sema Çelem
Baskı Sayısı 3. Baskı
Yayın Tarihi 2020
Genel Y. No 1527
Sayfa 6X32
Ebat 21x26 cm
Kapak Karton Kapak
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.