Sipariş Takibi

RİYAZÜ´S SALİHİN 3 CİLT

Yeni
Yazar :
150,00
82,50
%45
Ücretsiz Kargo
VAR
+ -
Favorilere Ekle

RİYÂZÜ’S-SÂLİHÎN
Riyâzü’s-Sâlihîn, asırlardır Müslümanların ilgisine mazhar olan İslam klasiklerinden biridir. İçerdiği âyet ve hadislerle vazgeçilmez kaynaklarımız arasında yer alan bu eser, müellifi İmam Nevevî tarafından kişiyi âhirete hazırlamak, iyi ve güzel olana yönlendirip kötü ve çirkin olan davranışlardan uzak tutmak, kendisine iç ve dış dünyasını güzelleştiren edep ve ahlâk ilkelerini kazandırmak, nefsi terbiye edip ahlâkı güzelleştirmek, kalpleri arındırmak ve bedenin her bir uzvunu günahtan korumak gayesiyle derlenmiştir. Bugüne kadar defalarca baskısı yapılan eser, anlaşılır ve sade bir dille yeniden tercüme edilerek, üç cilt halinde günümüz okuyucusunun istifadesine sunulmuştur.


Çeviri : Prof. Dr. M. Emin Özafşar, Prof. Dr. Bünyamin ERUL
Dili : Türkçe ve Arapça
Ebat : 16,5 x 24 cm
Sayfa : 3 Cilt; 496, 552, 424
ISBN : 978-975-19-5557-9

Kalite

Bu kalitedeki bir seti bu fiyata asla alamazsınız. Kesinlikle düşünmeden alın. Tüm içtenliğimle bu setin indirimsiz fiyatını hakettiğini söyleyebilirim. Ben bu seti gittiğim okulun kütüphanesinde görmüştüm. Nasıl bir kaliteyle karşı karşıya kalacağımın farkındaydım yani. Ayrıca kargo ücretsiz. Diğer hiçbir sitede bu ürünü bulamadım. Olsaydı da zaten yine buradan alırdım daha uygun olduğu için. Ürünü 9 Mart gece saat 12 de sipariş ettim. 10 Mart saat öğlenden önce 11 de PTT ye verildiğinin mesajı geldi. 11 Mart 15 de ürün elime ulaştı. Beyaz şritle sarılmış küçük bir kolide üzerinde ince bir jiletinle elime ulaştı. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Enes Syk 11 Mar 16:56
Düşünmeden Alın

Başlangıçta tereddutluydum ama gerçekten mükemmel bir dizayn ,baskı ve kağıt kalitesi. Kalitesine göre çok çok ucuz bir ürün . Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

Seyit Ahmet Öcal 21 Nis 2020 12:41
Satın Alamama

cok sacma bir sekilde en son adamaya gelmeme ragmen parayi transfer edemiyorum oyle bir buton yok lutfen insanlari bu kadar magdur etmeyi

Meryem Yuzkan 09 Nis 2020 23:25
Kitap

Kesinlikle aldığınız ürün müthiş, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Kağıdı baskısı efsane.

Fadime Canbulat 20 Şub 2020 14:40
Teşekkür

Kitabı Dayım istediği için aldım. Siparişim sorunsuz bir şekilde 3 gün içinde geldi. ona teslim etmeden biraz bakındım gerçekten güzel anlaşılırdı. İlgimi çekti şimdi de kendime sipariş veriyorum. Ayrıca baskı da çok güzel.

Şükran Mumcu 29 Mar 2019 16:47
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık