Sipariş Takibi

RİYAZÜ´S SALİHİN 3 CİLT

150,00
82,50
%45
Ücretsiz Kargo
VAR
+ -
Favorilere Ekle

RİYÂZÜ’S-SÂLİHÎN
Riyâzü’s-Sâlihîn, asırlardır Müslümanların ilgisine mazhar olan İslam klasiklerinden biridir. İçerdiği âyet ve hadislerle vazgeçilmez kaynaklarımız arasında yer alan bu eser, müellifi İmam Nevevî tarafından kişiyi âhirete hazırlamak, iyi ve güzel olana yönlendirip kötü ve çirkin olan davranışlardan uzak tutmak, kendisine iç ve dış dünyasını güzelleştiren edep ve ahlâk ilkelerini kazandırmak, nefsi terbiye edip ahlâkı güzelleştirmek, kalpleri arındırmak ve bedenin her bir uzvunu günahtan korumak gayesiyle derlenmiştir. Bugüne kadar defalarca baskısı yapılan eser, anlaşılır ve sade bir dille yeniden tercüme edilerek, üç cilt halinde günümüz okuyucusunun istifadesine sunulmuştur.


Çeviri : Prof. Dr. M. Emin Özafşar, Prof. Dr. Bünyamin ERUL
Dili : Türkçe ve Arapça
Ebat : 16,5 x 24 cm
Sayfa : 3 Cilt; 496, 552, 424
ISBN : 978-975-19-5557-9

Harika

Böyle bir eserde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çünkü harika bir eser. Rengi, cildi, baskı kalitesi, kağıt kalitesi vs her şeyi ile harika. Hadislerin hem Arapçası hem de meali mevcut. Kağıt kuşe kağıt ve renkli. Üç cilt kitap bu fiyata kaçırmayın. Diğer yayınevlerinde böyle kaliteyi bu fiyata bulamazsınız.

Sait Yüksekdağ 26 Eyl 18:00
Teşekkürler

Gerçekten bayıldım kısa sürede (iki gün) elime geçti. Sayfalarının desenleri okumaya daha da teşvik ediyor. Herkesin kitaplığında bulunmalı

Betül Mercan 03 Kas 2021 14:11
Riyazüs Salihin

Elime yeni geçti kitap okunaklı ve anlaşılır. Geçen yıl Kur'an Yolu tefsiri almıştım bu kitabın cilt ve kağıt kalitesi daha iyi,islamı hadislerle tamamlamak isteyenler için tavsiye ederim.

Özgür Akyıldız 27 Eki 2021 12:03
Düşünmeden Alın

Başlangıçta tereddutluydum ama gerçekten mükemmel bir dizayn ,baskı ve kağıt kalitesi. Kalitesine göre çok çok ucuz bir ürün . Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

Seyit Ahmet Öcal 21 Nis 2020 12:41
Satın Alamama

cok sacma bir sekilde en son adamaya gelmeme ragmen parayi transfer edemiyorum oyle bir buton yok lutfen insanlari bu kadar magdur etmeyi

Meryem Yuzkan 09 Nis 2020 23:25
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık