Sipariş Takibi

KUR'AN YOLU TÜRKÇE MEAL VE TEFSİRİ ( Gözden Geçirilmiş Baskı )

175,00
96,25
%45
TÜKENDİ
+ -
Favorilere Ekle

KUR’AN YOLU TÜRKÇE MEÂL VE TEFSİR
Tamamı beş cilt olan Kur’an Yolu Türkçe Meâl ve Tefsir adlı eserde Kur’an metni, meâli ve tefsiri yer almaktadır. Alanlarında uzman bir heyet tarafından yazılan tefsir, mushaf tertibine göre hazırlanmıştır ve âyetler hakkında özlü bilgiler içermektedir.
Eser, Kur’an’ı ibadet olarak okumanın yanında anlamayı hedefleyen her okuyucu için bir başvuru kitabı mahiyetindedir.


Hazırlayanlar : Prof. Dr. Hayreddin Karaman, Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı, Prof. Dr. İbrahim Kâfi Dönmez, Prof. Dr. Sadrettin Gümüş
Eser Dili : Türkçe ve Arapça
Ebat : 16,5 x 23 cm
Sayfa : 5 Cilt; 748, 767, 760, 800, 792
ISBN : 978-975-19-3376-8

Emeği Geçenlerden Allah Razı Olsun

O kadar güzel cümlelerle o kadar anlaşılır bir tefsir olmuş ki ilk defa öğrencilerimle birlikte okuduğumuz tefsiri anlayarak ve çok verim alarak okuyabildik. Diğer tefsirlerimiz de elbette çok kıymetli ancak anlaşılır olması günümüzde hele ki lise öğrencisinin de anlayabileceği şekilde olması da çok önemli. Bu kıymetli eserin hazırlanmasında, bayılmasında her bir aşamasında emeği geçen herkesten Rabbim razı olsun.

Şeyma Taştepe 19 Ağu 00:14
Harika Bir Tefsir

Arkadaşlar ürün harika. Böyle hacimde 5 ciltlik bir eser için çok uygun fiyatı var ve gerçekten tefsiri hazırlayan ekip harika iş çıkarmış kendi alanlarında uzman kişiler zaten. Ben çok memnun kaldım. Allah emeği geçenlerden razı olsun. Ayrıca ürünün bana laciverdi geldi. Eğer seçebiliyorsanız sipariş notuna laciverdinden istiyorum diyin. Lacivert rengi çok güzel.

Adem Durmaz 21 Haz 2021 18:43
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık