Sipariş Takibi

KAFAMA TAKILANLAR

17,00
11,05
%35
TÜKENDİ
+ -
Favorilere Ekle

Gençler, din ve inanç konularında kafanıza takılanlar mı var? Bu kitapta aklınıza takılan pek çok soruya cevap bulacaksınız. Cevabı olan bazı sorulara cevap bulmak, olmayanların nedenlerini anlamak, saçma olan bazı durumların da saçmalık yönlerini anlatmak adına kaleme alınan bir kitap Kafama Takılanlar.

 

Kafaya takılma herkesçe bilinen bir şey aslında. Hani bir ezginin, bir şiirin, güzel bir sözün bir parçasının dilimize takılması, sabahtan akşama mırıldanmamız gibi. İşte kafaya takılan, zihni sürekli meşgul eden sorular da böyle. Bu soruların bir şekilde cevaplanması veya anlamsız olduğunun ve zihni meşgul etmeye değmeyeceğinin bilinmesi gerekli. Elinizdeki kitap, hiçbir soruya değer biçmeden her soruya cevap verme gayretiyle sizin kafanıza takılanlara bir pencere açıyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Yayın Tarihi : 2020

Baskı Sayısı : 1. Baskı

Gen. Yay. Num. : 1799

Dil : Türkçe

Sayfa Sayısı : 136

Ebat : 13,x21 cm

Cilt Tipi : Karton Kapak

Yazar : Prof. Dr. Cağfer KARADAŞ

ISBN : 978-605-7751-94-2

Güzel Bir Çalışma

Gençlerin kafasını da çokça kurcalayan soruları da içeren, sıcacık ve samimi bir konuşma havasında akıp giden bir eser. Okunması gerekir.

Musa Aydoğdu 29 Eki 2020 22:42
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık