Sipariş Takibi

İHYÂ ( NORMAL BASKI )

295,00
191,75
%35
TÜKENDİ
+ -
Favorilere Ekle

İHYÂ ( NORMAL BASKI ) 4 CİLT

İhyâ, Gazzâli’nin ahlak, tasavvuf, fıkıh, kelam, felsefe,mantık gibi İslami ilimlere dair  fikir ve analizlerini içeren; bunun yanı sıra psikoloji, sosyoloji, iktisat, siyaset, hukuk felsefesi gibi alanlara dair yetkinliğini gösteren ve İslam dünyası tarafından en çok okunan eserlerinden biridir. Gazzâli’nin eserinde ahlaka dair ortaya koyduğu çağları aşan ufuk verici perspektif hem onu hem de İhyâ’yı İslam âleminde olduğu kadar Batı ilim ve düşünce dünyasında da zirveye taşımıştır.

Modern yaşam biçimlerinin hayatımızı yönlendirmeye başladığı, inanç ve ahlak dünyamızın hızla zedelendiği çağımızda, ahlaki değerlerin ortak bir davranış bilincine dönüştürülmesi ve yaşayan değerler olarak bir hayat tarzı hâline gelmesi noktasında bize katkı sağlayacak önemli bir kaynak eser olan İhyâ, okuyucusuyla buluşuyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Eser Dili: Türkçe

Yazar: İmam Gazzâli

Çeviren: Mustafa Çağrıcı

Kitap Türü: Kaynak Eser

Basım: Ankara/2020

Gen. Yay. No: 1804

Ebat : 17,5x24 cm

Sayfa: 532; 554;634;880

Kapak: Sert Kapak

ISBN: 978-625-7137-26-3 (Tk.)

Hızlı Teslimat

Beklediğimden çok daha kısa sürede geldi. Paketlenmesi ve diğer tüm detayları çok iyiydi. Teşekkür ediyorum.

Bilal Simpil 26 Kas 2021 22:41
Memnuniyet

Selamünaleyküm. Diyanet yayınlarında kitabın çıktığını gördüğümde çok sevdindim. Hemen sepete ekledim. Çünkü uzun zamandır okumak istediğim fakat yayınevlerinin yüksek rakam vermelerinden dolayı almayı sürekli ertelediğim bir kitaptı. Diyanet yayınları sayesinde kitap almak çok daha kolay, hamdolsun. Bu hizmette emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Rabbim hakkı ile istifade etmeyi nasip etsin. Kitabın kalitesi çok güzel. Kargo özenle hazırlanmış ve hızlı teslimat yapıldı. Tekrar teşekkür ederim. Selamünaleyküm.

Eda Aydın 19 Kas 2021 09:20
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık