HİKÂYELER VE ETKİNLİKLERLE EĞİTİM SETİ ( I-II )

245,00
147,00
%40
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

OKUL ÖNCESİNE YÖNELİK HİKÂYE VE ETKİNLİKLERLE DEĞERLER EĞİTİMİ
“Okul Öncesine Yönelik Hikâye ve Etkinliklerle Değerler Eğitimi” setinde çocuklarımıza ahlaka, dine, sosyal hayata dair konular hikâyelerle anlatılmaktadır. Sevgi, merhamet, saygı, sorumluluk, adalet, sabır, şükür, yardımlaşma, doğruluk, güvenirlik, iyilik, özür dilemek ile dua, Allah, Peygamber, din, kitap, kâinat, insan, vatan, bayram, dini mekân sevgisine dair kavramları eğlenerek öğrenebilmeleri için her bir eserin arkasında etkinlikler hazırlanmıştır. Ayrıca okul öncesi çocuklarımızın hayal gücünü destekleyen zengin görseller bulunmaktadır.


TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
Eserin Dili : Türkçe
Yazarları : Nilgün Güler, Sadiye Sayım, Yasemin Çağlar, Tuğçe Şifa Zorlu, Zeynep Şeyma Koyuncu
Türü : Çocuk kitapları
Baskı Sayısı : 3. Baskı
Yayın Tarihi : 2019
Genel Yayın No : 1528
Sayfa : 2 set 20 kitap 24x20
Ebat : 32x33
Kapak : Karton Kapak
ISBN :

Memnuniyet

Her müslümanın çocuğunu İslam bilinci ile yetiştirmesi için güzel birer yardımcı konumunda kitaplar. Teşekkür ediyorum.

Bilal Simpil 26 Kas 2021 22:46
Çok Güzel

GERÇEKTEN KALİTELİ, ÇOCUKLARA DEĞİŞİK HİKAYELER ANLATARAK MESAJ VERİYOR, 20 DEV KİTAP, ÇOCUKLARINIZI KARŞINIZA ALARAK OKUMANIZ AYRICA ZEVK VERİYOR İNSANA,TAVSİYE EDERİM

Dilek Eryücel Uçar 20 Tem 2020 13:19
Çok İyi Düşünülmüş

İyi ki sipariş vermişim, umduğumdan çok güzel çıktı. 2 çanta içeriğinde toplam 20 kitap ve 2 sağlam stant var. Tam bir eğitim seti olarak düşünülmüş. 32x32 cm ebatlarıyla gayet büyük, spiralli yapısıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Stanta oturttuğunuz spiralli kitapların bir yüzünde hikayenin büyük görseli (dinleyici/ çocuklar için), diğer yüzünde de hem görsel ve hem hikaye metni (okuyucu için) yer alıyor. Ayrıca hikaye arkasından konuyla ilgili yapılacak bir çok etkinlik sayfası yer alıyor.

İrem Ay 10 Haz 2020 15:42
Çok Kaliteli

Tam 20adet kitap ve hepsi de çok güzel.normal hikaye kitabı gibi düşünmeyin dev bir set;kitaplar büyük ve görselleri çok iyi,içinden kitapları koyabileceğiniz iki tane stand çıkıyor ;böylelikle çocuğunuzu karşınıza alıp siz hikayeyi anlatırken o da resimlerle ilgilenmiş oluyor ;çok çok sevdik

Sevil Bilgin 06 Haz 2020 14:59
Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık