Sipariş Takibi

BİZİ KİM BEĞENECEK

18,00
11,70
%35
VAR
+ -
Favorilere Ekle

Beğenilme, takdir ve tebrik edilme ar­zusu fıtridir. Belki belli bir ölçüde iyidir de. Güzel bir söz vardır: "Tenkit tüketir, takdir üretir." Öğrenciyi takdir etmek başarısını artırabilir. Çalışanı, memuru takdir etmek verimliliği yükseltebilir. Müspet yaklaşım genellikle güzel netice verir.

Ancak benim vurgulamak istediğim; iş yaparken, söz söylerken bizi kimin beğenmesini beklediğimiz hususudur. "Amirim, müdürüm, patronum, başka­mın beğensin..." niyetiyle yapılan işleri, söylenen sözleri acaba Rabbim beğenir mi?

Şöhretim artsın, servetim çoğalsın, ta­kipçilerim takdir etsin diye yaptıklarımı acaba Rabbim takdir eder mi?

Bu satırları içim ürpererek, neredeyse ellerim titreyerek yazıyorum. Çünkü "yazdığımı ve söylediğimi kime beğen­dirmek istiyorum" endişesi kaplıyor yüreğimi.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yazar: Dr.Burhan İŞLİYEN

Ebad: 13 x 21 cm.
Sayfa: 136
Kapak: Karton Kapak.
Kâğıt: 1.Hamur
Baskı Tarihi: 3. Baskı 2022

Kesinlikle Okunmalı

Kısa bölümler halinde yazılmış, sıkılmadan okuyacağınız, Okurken bile Burhan İŞLİYEN hocamızın samimiyetini hissedebileceğiniz bir eser..

18 Oca 00:22
Okunulmalı

amellerin heba olmaması na vurgu

Rıdvan 14 Haz 2021 21:22
Okunulmalı

Adından da anlaşıldığı üzere kendimize sormamız, yaşam tarzımız ve halimiz ile durumumuzu sorgulamamız gereken çok güzel ve kendi Adıma çok faydalandığımız bir eser. Tavsiyemdir.

Cemile Gül Ulaş 01 Kas 2020 01:47
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık