Sipariş Takibi

BİZ BİZE

Yeni
Yazar :
6,00
3,00
%50
Ücretsiz Kargo
VAR
+ -
Favorilere Ekle

Her uzun yol, bir ilk adımla başlar. Her problemin çözümü, çoğu kez minik bir do­kunuştur. Ve her uzun söz de harflerden ve kelimelerden oluşur. “Bir Müslüman olarak, ben bu dünyada ne yapıyorum? Bana neler sorulacak? Görevlerim neler?” Gibi mühim ve ağır soruların cevabı da aynı şekilde aslın­da basit bazı ilkeleri yeniden hatırlamaktan geçiyor.

Bu küçük kitapçıkta, sizinle sohbet eder­ken, bazı şeyleri hem birlikte hatırlayacağız hem de birbirimize nasihatlerde bulunaca­ğız. Kendimizden başlayıp çevremize doğru ilerleyecek, ardından somut bazı noktalar ışığında, görevlerimizi konuşacağız.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yazar: Taha KILINÇ

Ebad: 13,05 x 20,05 cm.
Sayfa: 64
Kapak: Karton Kapak.
Kâğıt: 1.Hamur 
Baskı Tarihi: 2. / 2019

 

Güzel Bir Hediye

Samimi ve sade bir dille yazılmış. (Belki çoğu bildiğimiz) konular düzenli ve hedefe yönelik sıralanmış, dikkatimizden kaçan noktalara işaret edilmiş. Kısa ama rehber niteliğinde olan bu kitabı özellikle gençlere tavsiye etmekle birlikte gençlerle iletişim halinde olanlara da tavsiye edebilirim. Yazarın teklif ettiği yol haritası ise gerçekten ufuk açıcı: 1. İslam’ı derinlemesine kavramak, 2. İbadetlerle arınmak, 3. İslam coğrafyasını ayrıntılarıyla tanımak, 4. Tarih okumak, 5. Seyahat etmek, 6. Dil öğrenmek, 7. Seçtiğimiz meslekte en iyi olmaya çalışmak Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

İrem Ay 19 Mar 10:58
Güvenlik Kodu

İlginizi Çekebilir

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık