BİZ BİZE

12,00
7,20
%40
VAR
+ -
Favorilere Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver

BİZ BİZE
“Biz Bize” eseri sıcak, samimi üslubuyla genç okurlara sesleniyor. Eserde genç bir Müslüman’ın, hayatının sonraki dönemlerine doğru adım atarken dikkat etmesi gereken bazı noktalardaki küçük hatırlatmalar üç alt başlık altında veriliyor. Hayata adım atmaya hazırlanırken kendi kendimizi keşfetmenin önemi, bir Müslüman gencin zihin parametreleri, çevresine ve dünyaya hangi pencereden bakması gerektiği ve düşünce dünyasının nirengi gibi konular hasbıhal havasında anlatılıyor.


TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
Eserin Dili : Türkçe
Yazarı : Taha Kılınç
Türü : Gençlik kitapları
Baskı Sayısı : 1. Baskı
Yayın Tarihi : 2019
Genel Yayın No : 1719
Sayfa : 64
Ebat : 13,5x21
Kapak : Karton Kapak
ISBN : 978-605-7730-94-7

Güzel Bir Hediye

Samimi ve sade bir dille yazılmış. (Belki çoğu bildiğimiz) konular düzenli ve hedefe yönelik sıralanmış, dikkatimizden kaçan noktalara işaret edilmiş. Kısa ama rehber niteliğinde olan bu kitabı özellikle gençlere tavsiye etmekle birlikte gençlerle iletişim halinde olanlara da tavsiye edebilirim. Yazarın teklif ettiği yol haritası ise gerçekten ufuk açıcı: 1. İslam’ı derinlemesine kavramak, 2. İbadetlerle arınmak, 3. İslam coğrafyasını ayrıntılarıyla tanımak, 4. Tarih okumak, 5. Seyahat etmek, 6. Dil öğrenmek, 7. Seçtiğimiz meslekte en iyi olmaya çalışmak Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

İrem Ay 19 Mar 2020 10:58
Güvenlik Kodu

Bunları da Beğenebilirsiniz

128Bit SSL, Visa, Mastercard

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Daire Başkanlığı © 2018. Her hakkı saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık